• Одбојкашице Железничара савладале Партизан

Прва јесења победа рукометаша

Лазаревац
329 |

У првом колу Супер Б лиге, рукометаши Колубаре савладали су пред својим навијачима екипу Синђелића из Београда резултатом 15:11 полувреме 5:7.

До прве јесење победе популрне кртице су стигле бољом игром у других 30 минута. Лазаревчани су одлично отворили меч и у 7 минуту имали предност од 3 гола 4:1, али потом су стали и за наредних 23 минута у првом полувремену само једном погодили мрежу Београђана. У наставку меча Душан Ненадић је подесио нишанске справе и са седам голова био је најефикаснији играч меча. Овом првом победом кртице су најавиле борбу за горњи део табеле.