• Лазаревчани су остали без тренера Зорана Пиркета Стојановића, који се сели у Кину где ће наставити са радом

Победа рукометаша над екипом Врбаса

Лазаревац
894 |

Рукометаши Кoлубаре савладали су екипу Врбаса резултатом 35:22, полувреме 19:12 и сачували лидерску позицију у Супер Б лиги.

Популарне кртице су већ у првих десет минута стекли велику предност од седам голова 11:4 и наговестили убедљиву победу.

Тренер Кртица Владимир Драгићевић није могао да рачуна на услуге искусног Душана Ненадића, због повреде мишића, али и услуге младог Страхиње Солујића, који је на последњем тренингу пред дуел са Врбасом доживео тешку повреду преломa подколенице, па му следи дужи период опоравка.

У дуелу са Врбасом Драгићевић је указао шансу и млађим играчима и стекао се утисак да је већина њих то на најбољи начин искористила, јер се забележила убедљива победа и нада да се на крају сезоне могу у клубу сви радовати повратку у Супер лигу.